INNOVA

STWÓRZ SWÓJ EKSKLUZYWNY PROJEKT
Połącz bezpieczeństwo ze sztuką za pomocą drzwi przeciwpożarowych INNOVA. Stwórz nowe pomieszczenia w oryginalny i jedyny w swoim rodzaju sposób. Wyróżnij się w wyjątkowy sposób. Chroń się w swoim własnym stylu. W ten sposób spełnia się specjalne wymogi projektów dekoracji i nowe trendy reklamy w miejscach użyteczności publicznej: centra handlowe, sale kinowe, garaże, teatry, itd.

BEZPIECZEŃSTWO I DEKORACJA
Teraz tworząc projekty pomieszczeń, wprowadzając do nich elementy dekoracyjne, nie musisz już w żaden sposób ograniczać swojej wyobraźni. Otwórz drzwi na władzę absolutną estetyki. Drzwi przeciwpożarowe INNOVA można wyprodukować w zindywidualizowany sposób według wymagań klienta z różnymi motywami graficznymi.

BEZPIECZEŃSTWO I REKLAMA
Reklama tworzy część naszego codziennego środowiska. Skorzystaj z najnowszych trendów aby nadać nową wartość wiadomościom komercyjnym i korporacyjnym. Otwórz drzwi na najnowocześniejszy sposób reklamy. Na drzwiach przeciwpożarowych INNOVA można zamieścić każdy obraz.

BEZPIECZEŃSTWO I OZNAKOWANIE
Oznakowanie nabiera nowego wymiaru, w celu dostosowania się do otoczenia w oryginalny i praktyczny sposób. Drzwi przeciwpożarowe INNOVA oddzielają i organizują przestrzeń za pomocą różnych motywów graficznych. Wzbudzają nadzwyczajne zainteresowanie u architektów, dekoratorów wnętrz i innych klientów. Wybierz model i przedstaw nam swój projekt.

 

Zobacz katalog propozycji wykończeń drzwi INNOVA

 

KATALOGI

INNOVA

DRZWI TECHNICZNE